O NÁS

Limited Time Only. End ins:
Společnost Continental Gallery není typickou galerií. Nespecializujeme se na výstavní činnost ani na prodej děl slavných umělců. Prostřednictvím projektu Cogybooks se snažíme odhrnout závěsy v dětských pokojích a pustit sluneční paprsky na pobledlé dětské tváře sedící za monitory svých počítačů. Snažíme se jim nabídnout alternativu, která by šla s dobou, nevyčleňovala je z kolektivu vrstevníků, a naopak jim za pomoci techniky 21. století pomáhala rozvíjet jejich kreativní schopnosti a tvořivého ducha.
.
S pomocí pedagogů, výtvarníků, grafiků, ale především dětí a dospělých jsme po dlouhá léta vyvíjeli a zdokonalovali metody, atraktivitu i obsah našich e.knih. Ukázalo se, že nejen děti, ale i dospělí by si zasloužili něco, pomocí čeho by mohli alespoň na chvíli zapomenout na každodenní starosti, uvolnit se, vypnout hlavu, zkrátka relaxovat.
.
A tak vznikly naše knihy a e-knihy. Věříme, že každý si v nich najde to své. Pokud by vás zajímal příběh co nás vedlo k myšlence knih a e-knih, přečtěte si článek Náš příběh.