NEJSOU KŘÍDYJAKO KŘÍDY

Milí přátelé malování,

pokud se Vám líbí obrázky malované pastelem, ale říkáte si „Malování není pro mne. To nikdy nedokážu namalovat“, mohu Vás ujistit, že funguje mé oblíbené motto:

„Začni a nemožné se stane možným.“

Jenže někdy je nejtěžší udělat první krok… Znám to také. Takže pokud máte chuť malovat a třeba si jen trochu nevěříte, řeknu Vám, co je ten první krůček na Vaší cestě k malování. Metoda malých postupných krůčků totiž funguje v životě i v malování…

První krok je obstarat si umělecké křídy

Pohled na seřazené tóny barev v nové krabičce totiž nikoho nenechá chladným, prostě máte chuť s nimi něco zkusit namalovat!

V dalším článku se dozvíte nové indicie k malování suchým pastelem. Praktické výtvarné cvičení si bude moci vyzkoušet každý, kdo bude mít doma připravené křídy.

Tak co myslíte, zvládnete udělat první krok?

Pokud Vás pohled na zakoupené barvy tak nadchne, že budete chtít malovat hned, ale nebudete třeba vědět co a jak, vyberte si některou z bohaté nabídky e-knih Relaxačního malování suchým pastelem, které naleznete v Katalogu v sekci Relaxační malování suchým pastelem. Nebo si zkuste podle své fantazie vybarvit našeho chameleona Cogyho. Omalovánku si můžete stáhnout a vytisknout ve formátu A4 zde.

Objevte svět barev a své netušené schopnosti!

S přáním inspirace do života

Vaše výtvarnice COGYBOOKS