Skip to content

BLOG

Cogybooks

O nás

O nás

Společnost Continental Gallery není typickou galerií. Nespecializujeme se na výstavní činnost ani na prodej děl slavných umělců. Prostřednictvím projektu Cogybooks se snažíme odhrnout závěsy v dětských pokojích a pustit sluneční paprsky na pobledlé dětské tváře sedící za monitory svých počítačů. Snažíme se jim nabídnout alternativu, která by šla s dobou, nevyčleňovala je z kolektivu vrstevníků, a naopak jim za pomoci techniky 21. století pomáhala rozvíjet jejich kreativní schopnosti a tvořivého ducha.
 
S pomocí pedagogů, výtvarníků, grafiků, ale především dětí a dospělých jsme po dlouhá léta vyvíjeli a zdokonalovali metody, atraktivitu i obsah našich e.knih. Ukázalo se, že nejen děti, ale i dospělí by si zasloužili něco, pomocí čeho by mohli alespoň na chvíli zapomenout na každodenní starosti, uvolnit se, vypnout hlavu, zkrátka relaxovat.
 
A tak vznikly naše knihy a e-knihy. Věříme, že každý si v nich najde to své.

Pokud by vás zajímal příběh co nás vedlo k myšlence knih a e-knih, přečtěte si článek Náš příběh.

 

 

Prev Post
Next Post

Thanks for subscribing!

This email has been registered!

Shop the look

Choose Options

Recently Viewed

Edit Option
Back In Stock Notification
Terms & Conditions
Souhlasím s Obchodními podmínkami (viz https://cogybooks.com/pages/obchodni-podminky). Vaše osobní údaje budeme zpracovávat za účelem plnění smlouvy a zasílání e-mailů (viz https://cogybooks.com/pages/ochrana-osobnich-udaju).
this is just a warning
Login
Shopping Cart
0 items